Tehnoloģiju salīdzinājums

Tehnoloģiju salīdzinājums

DrukaApdrukas formātsIzmantojamie papīriIzmantojamās papīra gramāžasKrāsainībaBūtiskākās nianses drukāProdukti, ko ražoGalvenās
atšķirības
Digitālā drukaA5 līdz SRA3Nekrītoti, krītoti papīri, plāni kartoni, dizaina papīri (ne visi), papīri ar nelīdzenu virsmu (ne visi), līmpapīri, līmplēvesPapīrs no 80g - 350g Kartoni līdz 300gCMYKUzreiz var lietot, ātrums, izdevīga cena līdz noteiktam apjomam. Ierobežots maksimālais biezums papīram. Zemāka drukas kvalitāte un izšķirtspēja nekā ofseta drukā.Jebkuri poligrāfijas izstrādājumi, kuru formāts un materiāls atbilst digitālās drukas parametriem.Digitālās drukas lielākā priekšrocība ir ātrums. Bet šai drukai ir ierobežots apdrukas formāts.
Ofseta drukaLatvijā pārsvarā maksimālais drukas formāts ir B1Nekrītoti, krītoti papīri, dizaina papīri, kartoni, papīri ar nelīdzenu virsmu, līmpapīri, līmplēves, pārtikā izmantojamie papīriPapīra izstrādājumi no 45g - 400gCMYK PantoneLaiks lai nožūtu. Izdevīgs drukas process pie lieliem pasūtījuma apjomiem. Iespējams nodrukāt zelta, sudraba krāsu.Vispilnīgākais poligrāfijas izstrādājumu spektrs.Skaitās visaugstākās kvalitātes druka, taču salīdzinoši dārga pie maza apjoma drukas, kā arī laikietilpīga.
Lielformāta drukaDruka ruļļos, ruļļa platums no 1m līdz 4m. Visbiežāk izmanto 1.20-1.50 platus ruļļusAfišu papīri - nekrītoti, krītoti, laminēti. Vinila līmplēves. Spec. materiālividējais afišu biezums 150g-200gCMYKLaiks lai nožūtu. Salīdzinoši laikietilpīga druka. Ierobežots apdrukas materiālu klāsts. Pārsvarā tikai vienpusēja druka. Zemāka drukas izšķirtspēja nekā digitālajai drukai. Jāzin, kur izstrādājumu paredzēts lietot - iekštelpās vai ārā.Afišas, plakāti, banneri, uzlīmes, fototapetes.Salīdzinot ar citām drukām šaurs apdrukas materiālu klāsts, bet pārsvars tajā, ka apdrukas garums - neierobežots.
Sietspiedes drukaSieta forma no vizītkartes izmēra līdz B1 formātamNekrītoti, krītoti papīri, dizaina papīri, kartoni, līmpapīri, līmplēves, jebkuri citi materiāli ar līdzenu virsmu.Papīrs no 70g. Apdrukājamajam materiālam praktiski nav biezuma ierobežojuma.PantoneIespējams apdrukāt jebkuru līdzenu virsmu - arī ādu, tekstilu, kā arī drukāt uz jau gataviem izstrādājumiem - grāmatas, kastes, mapes. Šī druka dod reljefa efektu. Katru krāsu uzklāj atsevišķi. Pārsvarā izmanto logotipu / elementu uzdrukai uz gataviem izstrādājumiem. Iespējams izmantot pie jebkura izstrādājuma ražošanas, bet šīs tehnoloģijas izmantošana būs salīdzinoši dārga.Galvenā īpatnība ir tā, ka iespējams apdrukāt dažādas, jau gatavu izstrādājumu virsmas.

* Standarta tehnoloģijas, kas ir pieejamas Latvijā!

Vai vēlaties noskaidrot drukas iespējas?

Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu vai uzzinātu vairāk par drukas iespējām!