Par mums

Radiet savu iespēju!

Mēs izveidojām RADI MAN, lai palīdzētu Jums radīt savu iespēju! Iespēju sasniegt mērķi, izmantojot mūsu pieredzi un zināšanas par poligrāfijas nozares dažādajiem risinājumiem un to kombinācijām, lai radītu Wow! momentu.

Mēs specializējamies

Mūsu kompetences, zināšanas un iespējas aptver visus poligrāfijas darbus, bet mūsu specializācija ir sarežģītu un apjomīgu poligrāfijas projektu vadīšana, kas ietver dažādus posmus, tehnoloģijas un risinājumus. Mūsu izstrādātā projektu vadības sistēma ļauj mums palīdzēt Jums realizēt grandiozas ieceres.

Mūsu vērtības

Mūsu uzņēmuma darbība ir balstīta uz attiecību veidošanas vērtībām un komunikācijas kultūru, ko organizē izveidota sistēma, metodes un pasākumi. Esam noteikuši vairāk nekā 30 vērtību un turpinām tās papildināt. Lūk, dažas no tām.
Godīgums

Godīgums

Esam godīgi gan pret saviem sadarbības partneriem un klientiem, gan savstarpēji. Godīgums ir svarīgs jebkurā projektā – arī no mūsu klientu un partneru puses.

Pārredzamība

Pārredzamība

Esam izstrādājuši projektu vadības standartus un ievērojam tos ikvienā projekta posmā. Sakārtotā darba vide un procesi ir pārredzami un saprotami mūsu klientiem.

Klienta vēlmju izzināšana

Klienta vēlmju izzināšana

Vēlmju izzināšana nozīmē vairāk par lielisku produktu. Tā ir patīkama sadarbība un komunikācija, ievēroti termiņi, profesionālas konsultācijas un efektīvi risinājumi.

Aizrautība

Aizrautība

Mēs mīlam savu darbu un darām to ar lielu aizrautību, piedāvājot klientiem un sadarbības partneriem arvien jaunus, oriģinālus un efektīvus risinājumus.

Mēs atbalstām