Jautājumi un atbildes

Lai mēs varētu piedāvāt savu izcenojumu, ir nepieciešama papildu informācija, jo atšķiras apjoms, krāsainība, materiāli, tehnoloģijas, termiņi un citas nianses. Lai uzzinātu Jūs interesējošā darba izmaksas, sazinieties ar mūsu biroja administratoru pa tālruni +371 25133811 vai e-pastu info@radiman.lv. Nodosim Jūsu pieprasījumu Klientu apkalpošanas nodaļai, kas sazināsies ar Jums tuvāko 60 min laikā.

Jums tas ir jāredz! Radošākos un labākos paraugus mēs saglabājam kā zīmi, ka esam radījuši ko īpašu. Brauciet pie mums ciemos!

Mēs sadarbojamies ar visiem uzņēmumiem, kuri saskata poligrāfijas materiālu izmantošanas iespējas. Vēlamies, lai mūsu darbi iet pa priekšu, cienām savus klientus un neizmantojam to vārdus savu preču virzīšanai tirgū. RADIMAN paveiktos darbus Jūs varat apskatīt mūsu birojā. Brauciet pie mums ciemos!

Komanda ar jaunu skatījumu uz klientu apkalpošanu, mēs izmantojam praktiskas zināšanas, kas ir jebkuru harmonisku attiecību pamatā.

Sadarbības pamatā ir procesu sakārtotība, pārredzamība, inovatīvi un radoši risinājumi, kā arī iespēja saņemt pilnu pakalpojuma ciklu no A līdz Z.

Atbilžu varianti ir vairāki, iespējams, ka pat visi kopā. Pirmkārt, apdrukas tehnoloģiju izvēlē, otrkārt, uzņēmuma ražošanas specifikācijā. Vēl ir pieredzes, zināšanu, piedāvātā risinājuma tehniskajā specifikācijā, uzņēmuma uzcenojumā, uzņēmuma vērtībās. Mēs atklāti norādām, kurā tehnoloģija poligrāfijas produkcija ir izgatavota. Mēs iesakām, ka veselīgai konkurencei ir jābūt un pārbaudīt cenas ik pēc 3 līdz 6 mēnešu intervāla. Ielūkojies tehnoloģiju salīdzināšanas tabulā, iespējams, atradīsi sev nepieciešamās atbildes.

Katra poligrāfijas tehnoloģija atšķiras ar iespējām un izdevīgumu. Skatieties detalizētāku informāciju mūsu mājaslapas sadaļā “Poligrāfijas tehnoloģijas”, tur Jūs atradīsiet atbildi uz šo jautājumu!

Pēc darba tehniskās specifikācijas mēs varam noteikt, kurā tehnoloģijā Jums ir jādrukā, ņemot vērā Jūsu kvalitātes kritērijus. Jūsu varat skatīties detalizētāku informāciju mūsu mājaslapas sadaļā “Poligrāfijas tehnoloģijas”, tur Jūs atradīsiet atbildi uz šo jautājumu! Jūs varat uzticēties mūsu komandai un sazināties jau tagad!

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ja šāda situācija ir radusies. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar savu projektu vadītāju, kurš Jūs informēs par tālāko rīcības plānu.

Mēs esam izveidojuši vienotu sistēmu un procesus, lai sniegtu Jums risinājumus un atklātu cenu politiku, norādot uz iespējām. Mūsu personālam tiek sniegtas zināšanas, lai mainoties kontaktpersonai uzņēmumā, iepriekšējie sadarbības noteikumi paliek nemainīgi.

Mēs to dēvējam par poligrāfijas materiālu auditu un tas ir bezmaksas! Sākotnēji piedāvājam iepazīties ar Jūsu ražotās produkcijas tehnisko specifikāciju (derēs arī gatavs paraugs, kuru mēs tehniski aprakstīsim), lai izvērtētu optimizācijas iespējas. Sagatavosim mūsu priekšlikumus un cenu piedāvājumu. Pastāv divi varianti – vai nu Jūs pārmaksājat, vai arī Jūsu esošais partneris ir veicis lielu darbu, lai Jums atrastu optimālo variantu.