Iepakojuma ražošana

Iepakojuma ražošana ir laiks, kad esam tikai dažu soļu attālumā no rezultāta. Precīzs ražošanas grafiks ļaus Jums sekot līdzi katram ražošanas posmam, lai Jūs varētu efektīvi plānot nākamos pasākumus produkta virzīšanai tirgū.

Ražošanas process

Piedāvājuma sagatavošana

Pēc koncepta izveides, parauga izgatavošanas un iepakojuma materiālu, konstrukcijas galīgās saskaņošanas izveidosim piedāvājumu ar ražošanas izmaksām un termiņiem.

Ražošana

Atbilstoši saskaņotajam piedāvājumam un grafikam uzsāksim iepakojuma ražošanu. Informēsim Jūs par ražošanas izpildes posmiem un projekta virzību.

Gatavā iepakojuma saņemšana

Saskaņā ar noslēgto vienošanos gatavo iepakojumu nogādāsim produktu ražošanas vai iepakošanas vietā. Produktu saiņošanu saražotajā iepakojumā varam veikt
arī savās telpās.

Atgriezeniskā saite

Pēc produktu laišanas apgrozībā mums ir nepieciešama informācija no Jums par to, vai iepakojums ir palīdzējis sasniegt vēlamo rezultātu. Tas ļaus uzlabot mūsu turpmāko sadarbību.
Nestandarta iepakojumu ražošana

Mūsu komandai ir gan ekonomisko, gan nestandarta, gan ekskluzīvu iepakojumu ražošanas pieredze. Spējam apvienot vairākas tehnikas un materiālus, arī piesaistot darbarokas, kad ir jāizpilda nestandarta uzdevumi, kurus iekārtas nevar realizēt.

Iegūstiet uzticamu partneri iepakojuma ražošanai!

Sazinieties ar mums! Ja ir nepieciešams iepakojuma audits, veidojam paraugus arī iepakojumiem, kuru konceptu ir izstrādājuši citi speciālisti.