Bāzes iepakojums

Vai Jums ir jauns vai esošs produkts, kam nepieciešams iepakojums?

Esam specializējušies produktu iepakojuma izstrādē! Izstrādājam jaunus iepakojumus, veicam iepriekšēju iepakojuma auditu un izgatavojam iepakojumus ilgtermiņā. Izstrādājam un ražojam ekskluzīvus iepakojumus 10 vienībām vai pievilcīgus un praktiskus 100 000 vienību.

Iepakojuma ražošana

Koncepta Izstrāde

Iepakojuma ražošanu sākam ar tā koncepta izveidi, kas ir balstīta uz Jūsu vēlmēm, mērķiem, mērķauditoriju, kam iepakojums domāts, produktu, ko tajā ir plānots iepakot, pārvadāšanas veidu un svarīgām niansēm.

PARAUGU IZGATAVOŠANA

Sākotnēji piedāvājam izveidot tā 3D elektronisko maketu, izvēlētajam variantam izstrādājam konstrukcijas rasējumu un izgatavojam iepakojuma paraugu, lai pārbaudītu tā izturību, atvēršanas mehānismu u. c.

IEPAKOJUMA RAŽOŠANA

Kad esam nonākuši līdz apstiprinātam iepakojuma paraugam, izveidojam ražošanas grafiku un cenu piedāvājumu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas uzsākam ražošanas procesu un informējam Jūs par projekta izpildes posmiem.

Iepakojuma veidi

Mūsu pieredze, zināšanas un pieejamās tehnoloģijas ļauj mums saražot jebkāda veida iepakojumu – kosmētikai, saldumiem, alkoholam, ekskluzīvām dāvanām un citiem produktiem. Iespējas ir neierobežotas.

Ekonomiskais iepakojums

Ekonomiskais iepakojums

Produkta iepakojums, kas visbiežāk ir paredzēts produkta pārvietošanai uz veikala plauktiem, patērētāju informēšanai par produktu, un produkta pašizmaksa nav augsta. Visbiežāk šādu iepakojumu 100% izgatavo ar iekārtu tehnoloģiskajām iespējām, lai samazinātu iepakojuma izmaksas.
uzzināt vairāk
Nestandarta iepakojums

Nestandarta iepakojums

Mārketinga vajadzībām izmantojams iepakojums, kura izveidē parasti tiek kombinētas tehnikas, materiāli, dizains un piesaistītas arī darbarokas, lai radītu efektu. Visbiežāk šis iepakojums ir paredzēts, lai izceltu savu produktu starp pārējiem analogiem produktiem vai piesaistītu patērētāju uzmanību, ja produkts ir jauns vai unikāls.
uzzināt vairāk
Ekskluzīvs iepakojums

Ekskluzīvs iepakojums

Iepakojuma izveidē tiek izmantotas poligrāfijas maksimālās iespējas – idejas, dizains, dažādas ražošanas tehnikas un papildu pievienotā vērtība, lai panāktu Wow! efektu. Visbiežāk lieto produktiem, kam ir pievienotā vērtība un kas radīti noteiktām patērētāju grupām.
uzzināt vairāk

Mēs izgatavosim Jūsu iepakojumu!